پارک بازاریابی ایران

بانک اطلاعات ساختمان ( اطلاعات بروز ساختمان های در حال ساخت استان تهران )

در حال حاضر اطلاعات حوزه ساختمان بروز نمی باشد.

د

در حال حاضر اطلاعات حوزه ساختمان بروز نمی باشد.

د

—————————————————————————————

در یک نگاه ( بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت تهران )

کاملترین بانک اطلاعات ساختمان (بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت ) شامل سازندگان ساختمان و ساختمان های مناطق ۲۲ گانه تهران هستند که به تازگی وارد مرحله نازک کاری شده اند. این اطلاعات علاوه بر پروژه های مشاوره بازاریابی پارک بازاریابی ایران ، به منظور بهره برداری شرکت ها و اصناف با محوریت اطلاعات زیر عرضه می گردد:

  • نام سازندهنمونه اطلاعات تحقیقات بازار
  • شماره تماس مستقیم ( لیست شماره موبایل سازندگان )
  • متراژ زیربنا
  • آدرس دقیق (با تفکیک منطقه)
  • کاربری ساختمان
  • تعداد واحد
  • برخی دیگر جزئیات (در صورت نیاز با ما تماس بگیرید)

بهره برداران بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت

  • تولید کنندگان و وارد کنندگان مصالح و متریال ساختمانی
  • شرکت های ارائه کننده خدمات به سازندگان ساختمان

ضمانت اطلاعات

امکان ارائه رایگان اطلاعات به صورت نمونه ، مهم ترین ضمانت سلامت و به روز بودن اطلاعات می باشد.

مبلغ بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت :

ارزش اطلاعات به تفکیک مناطق می باشد. مبلغ بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت بدین شرح می باشد:

توجه : آیا امکان تشخیص مرحله ساخت میسر است؟

برخی شرکت ها مدعی آن هستند که امکان ارائه بانک اطلاعات ساختمان ها به تفکیک مرحله ساخت در مرحله نازک کاری می باشند. اما با توجه به تحقیقات صورت پذیرفته این امر امکان پذیر نیست. زیرا طی چند سال اخیر روش های ساخت تغییر نموده و مراحل نازک کاری ، ترتیب مشخصی را دنبال نمی نمایند. به عنوان مثال در زمانی که شخصی پوشش کف ساختمان را نصب می نماید، فرد دیگری مشغول کار در سقف است و یا آنکه برخی واحدها زودتر اتمام یافته و در حال نصب کابینت هستند. بنابراین تنها اطلاعاتی که به صورت دقیق میسر می باشد ، آن است که سازندگان در چه تاریخی وارد مرحله نازک کاری شده اند و نه بیشتر.

منابع گردآوری

دپارتمان تحقیقات بازار پارک بازاریابی ایران کلیه منابع و اطلاعات خود را از سازمان های سازمان توسعه تجارت ، مرکز ملی ساختمان ، وزارت صنعت معدن تجارت ، وزارت راه و شهرسازی ، اتحادیه ها ، مرکز ملی آمار و تحقیقات میدانی گردآوری می نماید.

کاربرد بانک اطلاعات ساختمان های تهران -” در حال ساخت “

امروزه صنعت ساختمان نیز متاثر از تحولات تکنولوژیکی از فرآیندهای سنتی ساخت فاصله گرفته و فعالیت همزمان پیمانکاران مختلف در مراحل ساخت، شاهدی بر این مدعی است. بدون تردید انتظار برای رسیدن به مراحل مختلف ساخت برای هر فعال این صنعت مساوی با از دست رفتن فرصت های طلایی می باشد.

لذا با توجه به آنکه نقش صاحبان حرفه در ایجاد و دوام صنعت ساختمان انکار ناپذیر می باشد و از آنجا که حداقل بیش از ۶۰ درصد هزینه های ساخت به مراحل نازک کاری اختصاص می یابد این اطلاعات به منظور هدایت صحیح و کاربردی صاحبان صنایع ، حرفه ها ، شرکت ها ، تجار و پیمانکاران فعال در این صنعت و در راستای ارائه اطلاعات صحیح و به روز، با تکیه بر دانش فنی مهندسان و تحقیقات میدانی دقیق اقدام به ارائه اطلاعات ساختمان نموده است.

 بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان تهران در پارک بازاریابی ایران به صورت سیستماتیک گردآوری و به روز رسانی می گردد.

کاملترین بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان تهران

امروزه نکته ی مهم در زمینه پیشرفت هر کسب و کاری، بروز بودن اطلاعات در زمینه ی فعالیت آن شغل می باشد، رشد سریع جامعه ی امروز بواسطه ی انفجار اطلاعاتی که در قرن حاضر اتفاق افتاده است سبب شده است که مشاغل سنتی و پایه نیز در دهه های اخیر نیاز به بروز رسانی اطلاعات و دانش خود را به خوبی حس نمایند.

در گذشته بازار و مشاغل وابستگی چندانی به تکنولوژی های روز نداشتند و یا سرعت ارتباط با جوامع دیگر انقدر کند بود که تغییرات در مشاغل احساس نمی شد، حال آنکه امروزه با رشد روز افزون اقلام ارتباطی از قبیل اینترنت و گوشی های همراه، و در نتیجه تمامی مشاغل کشور به فکر بروز شدن و رسیدن به استاندارد های جهانی بیفتند، علی رغم این رشد در تکنولوژی و استفاده از آن در صنایع مختلف ، صنعت ساختمان از این رشد فن آوری بی بهره و یا کم بهره بوده است .

گروه اطلاعاتی ما با هدف رشد مشاغل کشور در جهت بروز شدن و رشد کسب و کار آنها تشکیل شده است تا با استفاده از  بروز نمودن اطلاعات بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت در روند تبلیغات و بازاریابی فعالان صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن که مشتمل بر بیش از ۱۰۰۰ صنعت می باشد ، تأثیر بسزایی بر روی آن داشته باشد .

در این میان گروه هایی بدون توجه به شیوه های نوین جمع آوری دیتا شروع به جمع آوری اطلاعات با شیوه های سنتی، زمانبر  و هزینه بر نمودند که در نتیجه آن به علت کندی روش های به روز نمودن اطلاعات دارای درصد خطاهایی فاحش بوده است که تقریبا استفاده از این اطلاعات را بی ثمر نموده است .

اما در بانک اطلاعات ساختمان پارک بازاریابی ایران با نگرشی نوین و با توجه به روش ها علمی و سازمان یافته معتبر در زمینه جمع آوری دیتا توانسته در جهت رونق کسب و کار فعالان ساختمان حلقه مفقود شده اطلاعات بین کارفرمایان و ارائه کنندگان خدمات و محصولات را پر نماید.

این اطلاعات دارای ویژگی هایی است که می توان تفاوت های چشمگیری در مقابل سایر اطلاعات که به صورت سنتی و میدانی جمع آوری می گردد را مشاهده نمود.

در بانک های اطلاعاتی روش جمع آوری اطلاعات بسیار قابل اهمیت است. صحت اطلاعات، جامع و کامل بودن اطلاعات، به روز بودن اطلاعات و … همه و همه بستگی شدیدی به نحوه جمع آوری دیتا می باشد. در صورتیکه با روش های سنتی و میدانی به جمع آوری اطلاعات بپردازیم ، به دلیل وجود افراد غیرکارشناس در این زمینه و همچنین زمانبر بودن و در نتیجه آن پرهزینه بودن آن، قطعا اطلاعات جمع آوری شده دارای در صدی خطا می باشد. در حالی که در دنیای پر رقابت امروز، محلی برای اطلاعات هر چند با خطای ناچیز وجود نخواهد داشت . حال آن که بانک های اطلاعاتی موجود به جهت کاهش هزینه ها، با استفاده از نیروی انسانی غیرکاشناس به جمع آوری اطلاعات می پردازند که طی پژوهش های صورت گرفته توسط کارشناسان صنعت ساختمان دارای حداقل ۶۰ درصد خطا بوده که در دنیای ارتباطات و اطلاعات امروز به نوبه خود یک خودکشی اطلاعاتی محسوب می گردد. چون با داشتن اطلاعات دارای خطا نه تنها به هدف نزدیک نخواهیم شد، بلکه از آن دور می شویم. برای دست یافتن به این نتیجه کافیست که تنها یک بار از آن استفاده نمایید تا به عدم صحت این گونه اطلاعات پی ببرید.

حال آن که بانک اطلاعات ساختمان پارک بازاریابی ایران نه تنها فاقد هر گونه خطا و اشتباه است ، بلکه دارای جامعیت ۱۰۰ درصدی می باشد. به عبارتی دیگر این بانک اطلاعاتی علاوه بر صحت ۱۰۰ درصدی اطلاعات ساختمان ها، پروژه ای وجود ندارد که اطلاعات آن در این بانک موجود نباشد . این امر سبب می گردد که با در اختیار داشتن این بانک ، پارک بازاریابی ایران این اطمینان را به شما می دهد که پروژه ای در شهر وجود نخواهد داشت مگر آنکه در بانک اطلاعات ساختمان ایران ثبت گردیده است.

دیگر مشخصات بانک اطلاعات ساختمان پارک بازاریابی ایران :

به علت بروز نمودن اطلاعات بوسیله بازدیدهای میدانی در سایر بانک های اطلاعاتی موجود ، روزانه تنها تعداد محدودی پروژه قابل برروز رسانی می باشند. در حالیکه در بانک اطلاعات ساختمان ایران علاوه بر بروز رسانی تعداد زیادی پروژه، امکان دسته بندی کلیه اطلاعات براساس منطقه ، محله ، نوع کاربری ، تعداد واحد و …. با توجه به نیاز مصرف کننده قابل دسترسی می باشد.

با توجه به نیاز فعالان ساختمان در هر زمان و مکان از اطلاعات بانک ساختمان ، در دسترس بودن آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بانک اطلاعات ایران برخلاف بانک های اطلاعاتی موجود که بر پایه آنلاین بودن کاربران بنا گردیده است، جهت دسترسی آسان فعالان صنعت ساختمان کشور با ارائه فایل اکسل، اطلاعات را به صورت یکجا در اختیار کاربران قرار می دهد تا بدون اتصال به اینترنت قابلیت دسترسی به تمامی اطلاعات موجود را داشته باشند.

از دیگر تفاوت های بانک اطلاعاتی پارک بازاریابی ایران با سایر بانک های اطلاعاتی موجود پشتیبانی همه جانبه حتی پس از خرید بسته ها می باشد. در صورت داشتن هرگونه ابهام کاربران ، با یک تماس کوتاه  می توانند رفع ابهام نموده و از بانک اطلاعات ساختمان نهایت بهره را ببرند.

امید است با ورود روش های علمی و تکنولوژی های روز دنیا به عرصه صنعت ساختمان کمکی به رفع رکود و رونق کسب و کار فعالان صنعت ساختمان که از صنایع مادر کشور می باشد کمک کوچکی کرده باشیم … .

سایر پروژه های اطلاعات بانک ساختمان های در حال ساخت که در سال ۱۳۹۷ عرضه می گردد :

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان اصفهان

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان البرز (کرج)

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان فارس ( شیراز )

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت مشهد

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت تبریز

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان یزد

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان قزوین

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان اهواز

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان مازندران

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت استان گیلان ( شهر رشت )